O Firmie

Naszą specjalnością i ulubionym zajęciem jest wykonywanie montaży instalacji do systemów odkurzania na mokro, z montażem odkurzaczy centralnych AUTOMATIK, oraz montaż instalacji do systemów węża chowanego w ścianie RETRAFLEX , HOSE-IN

i Hide-A-Hose.

 

Jako Firma działająca na rynku od 1997 r. szczycimy się wykonawstwem instalacji centralnego odkurzania i montażem odkurzaczy centralnych na najwyższym poziomie, ponieważ dla klienta wykonujemy usługi "jak dla siebie".

 

Klient jest dla nas najważniejszy, a w instalacje centralnego odkurzania, wykonywane dla Klienta "wkładamy swoją duszę".

 

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klienta. Staramy się, aby klienci przekazywali o nas pozytywne opinie a dla wielu z nich staliśmy się tak bliscy, jak przyjaciele.

 

Gwarancją jakości usług jest to, że właściciel firmy p. Piotr Kubacki nadzoruje prace osobiście, a często też osobiście je wykonuje.

 

Odkurzacze centralne to nasza pasja.

 

Firma 'Odkurzacz PHU" znajduje się w Legnicy. Działamy na terenie całej Polski, choć najwięcej klientów jest z Dolnego Śląska i województw ościennych.

 

 

Wszystkich zainteresowanych odkurzaczem centralnym zapraszamy do linku "Oferta" i 'Sklep online".

W3C Validator©Prawa autorskie 2024. Hosting, Realizacja i Pozycjonowanie NEW MILLENNIUM Sp. z o.o. - nm24.pl